| loveyourkiss a întrebat:

A încercat cineva Șamponul de la Gerovital pentru volum? E bun?

Ce alte șampoane pentru volum folosiți?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În prezent le prefer pe cele profesionale, Londa.
Pa, pa.

| kiri11 a răspuns:

Eu folosesc vivese senso duo sampoo, este ok si mai este si uleiul care iti protejeaza parul happy

| Blackrose4 a răspuns:

Bună!
Nu am încercat şamponul pentru volum de la Gerovital deci nu ştiu ce să îți spun. Ai putea încerca un şampon pentru volum de la Joico (este mai scump dar merită toți bani şi îşi face treaba).

| Superlativ_Frumusete_1985 a răspuns:

Frederic Fekkai Full Blown Volume m-a impresionat in mod placut si il folosesc cu placere!

| mmememe a răspuns:

Incearca sampon-ul Wella Enrich Moisturising!

| ColoredSmile a răspuns:

Bună! Există un șampon absolut genial pentru volum, de la Sonya. Dacă te interesează scrie-mi un mesaj pe privat. happy