| ElenaPop16 a întrebat:

a incercat cineva crema lefery pentru riduri? a avut efect?

2 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Acum depinde si de felul in care tu reactionezi cu acest produs. Spre exemplu eu si mama am avut efecte bune dar alte prietene... asa si asa sa zicem. Eu spun ca merita incercata pentru inceput happy

| Damaşcan_Doina_1990 a răspuns:

Buna, Elena! Nu am incercat crema Leferi, dar am verificat ingredientele..Colagen si acid hialuronic, eficacitatea carora nu a fost demonstrata decat sub forma de injectii. D-pantenol - hidratant ieftin dar si inofensiv. Uleiul de avocado - cu nimic mai bun decat oricare alt ulei, iar uleiul de limba de miel...)))nu mi-as pune toate sperantele in el. Eu iti pot recomanda o crema care contine RETİNOl, - cel mai eficient component anti-aging, pentru ca stimuleaza productia de colagen. Foloseste si o crema de protectie solara min 15+, razele UV fiind principala cauza de aparitie a ridurilor.