| NoName_5754 a întrebat:

A incercat cineva epilarea definitiva? Este eficienta? Ce reactii adverse au aparut? Si la ce salon ati mers?

1 răspuns:
| 19marian60 a răspuns:

Pielea este un ansamblu de componente care functioneaza ca un tot unitar, iar parul este unul dintre componente. Studiile recente au demonstrat ca nu exista o epilare definitiva, iar de multe ori au avut loc accidente care au lasat sechele ...fii sigura ca esti mult mai frumoasa cu putin par decat cu arsuri de laser...