| Roxi6758 a întrebat:

A încercat cineva șamponul simpliQ? Acel șampon "miraculos" care ajuta repigmentarea firului de par alb?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Nu am incercat si nu stiu ce miraculos poate fi dar ma iau dupa logica si anume ce se aplica la suprafata are efect doar la suprafata, deci acest samspon cu siguranta mascheaza sau vopseste acele fire de par dar nu rezista prea mult, e ca si cum ai da cu vopsea peste rugina, intr-adevar rugina nu se mai vede dar ea este tot acolo.