| Du3z a întrebat:

Bună! A mai cumpărat cineva haine de pe site-ul ATELIER GABRIELLE? Ce fel de site este? Vi se pare normal să croiască o anumită ținută să o trimită iar dacă nu e bună să nu primească retur? Pâi ce fac cu ea? Este fraudă!

1 răspuns:
| Catrice a răspuns:

La o croitorie normala daca îți face o haină și vii tu peste 2-3 zile că te strânge sau îți stă nu știu cum, daca nici cu modificări (care sunt limitate datorita materialului) nu îți convine, ți-o dă acasă.