| miruuna4 a întrebat:

Bună! Acum aproape o saptamana mi-am dat alte găuri in urechi, insa probabil seara cand dormeam, cerceii medicinali au cazut..Am incercat sa ii pun dar doare foarte tare, ce pot face?

Răspuns Câştigător
| LucyiFer a răspuns:

Ai încercat cu creme?
Ai încercat cu un antibiotic sau antiinflamator până să ți se dezinflameze zona de acolo?
Dacă nu dă înapoi durerea nici așa, mergi la medic.
Sfatul meu, nu mai băga nimic în acel găuri, vreo 1 lună, 2 nici chiar ceva care se numește "medicinal" spală doar zona mereu cu apă și săpun și pune unguente, creme ceva bun pentru probleme de genul.
Sanitas!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Te duci la firma la care ai făcut acele "alte găuri in urechi", precis au ei o soluție