| andradamihaela a întrebat:

Bună, acum doua săptămâni am dat o comanda de pe shein și de o săptămână îmi arata ca este în tranzit coletul meu, nu a fost predat de expeditor. I s-a întâmplat cuiva, va rog sa îmi răspundeti. V-a ajuns coletul pana la urmă?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Daca mesajul scris este: "in tranzit" inseamna ca a plecat deja de la expeditor si dureaza cateva saptamani pana ajunge in Romania.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu am cumparat de pe Shein si mi-a ajuns dupa 5 saptamani, dar era in plina pandemie... ca si asta intarzie transportul.

| AnnonnyMa a răspuns:

Am comandat de pe Shein când eram în Anglia și a ajuns după 2 săptămâni.