| anonim_4396 a întrebat:

Bună,acum vreo 2 ani am incercat singura sa imi fac breton,însă nu a iesit nimic si nu aveam ce sa ii mai fac, l-am tot taiat încât să nu se vada dar tot se vedea ca era loc gol pe cand se termina fruntea, niciodată nu l-am lasat sa creasca pentru ca creștea în sus și arăta foarte urât, l-am lasat de vreo 2 sapt sa creasca si arată horror, stie cineva ce as putea sa fac? Sau soluții sa creasca mai repede?

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Lasă să crească si pune bentita cand creste, sau o cordeluta.

| tonyc7 a răspuns:

Du-te la un frizer sau la un hair-styilist.

| anarosca78 a răspuns (pentru tonyc7):

Am programare in 12 dar nu cred ca mai are ce sa ii faca, e chiar in varful capului