| nicole94 a întrebat:

Buna all.am parul vopsit negru-albastru;happy natural e castaniu inchis... ce ziceti sa ma vopsesc in continuare negru albastru sau sa schimb culoarea? cum mi-ar sta mai bine? ochii caprui, ten deschis big grin

3 răspunsuri:
| princess a răspuns:

Buna.pai in primul rand chiar daca ai vrea sa te schimbi de culoare o sa fie mai greu, pentru a scapa de coloarea pe care o ai acum negru-albastriu trebuie sa iti decolorezi parul odata sau de doua ori cu siguranta daca il decolorezi doar o data iti va ramane ceva genul caramiziu, apoi sa iti alegi o alta culoare, iar decolorarea parului este un proces riscant.mai bine stai asa cum esti sunt sigura ca iti sta bine.succes

| Sapphire a răspuns:

De unde sa stim cum ti-ar sta mai bine? Nu ne-ai dat nici o informatie despre trasaturile tale, cum ar fi culoarea tenului si a ochilor.

| Afinutza a răspuns:

HELLOW...cum iti place tie

daca crezi ca iti sta bine asa cum te-ai vopsit fa-te in continuare asa, daca nu schimba'ti culoareabig grinwinking