| BloodxD a întrebat:

Bună all! Eu sunt înnebunită după blugii strânşi jos, deşi port o mărime destul de mare la pantaloni(36big grin). Ştie cineva unde aş putea găsi nişte blugi sau pantaloni ceva mai eleganţi pe mărimea mea în Bucureşti sau Târgovişte? Dar strânşi jos, nu prea mai suport pantaloni drepţi. Şi, vă rog, nu îmi spuneţi de mall-uri pentru că acolo chiar nu găsesc nimic pe mărimea mea, credeţi'mă. Şi încă ceva vă rog:Nu râdeţi de mine...Doresc nişte răspunsuri serioase!

Răspuns Câştigător
| Irinnaaa a răspuns:

In Bucuresti poti sa incerci AFI PALACE COTROCENI ( iei tramvaiu' 25 sau 8 si te lasa fix acolo ), SUN PLAZA ( e la piata sudului, chiar pe langa statia de metrou ) si chiar BUCURESTI MALL ( ajungi cu 1, sau 19, se tot schimba tramvaiele ).
In general se gasesc peste tot genu' ala de pantaloni pentru ca sunt la moda, in orice sezon, aproximativ.
Incearca : Pull & Bear, Bershka, Stradivarius, New Yorker, Zara si Pimkie cred.
Si 36 NU e o marime mare, dummy. oh go on

3 răspunsuri:
| Aly28 a răspuns:

Buna,se gasesc in Bucuresti in mall-uri si pana la 44 in berska, stradivarius, zara etclaughing e o masura f mica chiar.succesc la cumparaturi:*

| Diabl0 a răspuns:

Da dc sa rada de tine? Nu mi se pare asa amuzant.

Incearca pe magazine gen zarra si pe la alea din mall in general. happy

| andreea_9684 a răspuns:

de u nde esti