| loveyouschatz a întrebat:

Buna all! In ce te poti imbraca ca Baiat la o cununie civila? si la o nunta seara? multumesc astept si poze

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cu ținută de ocazie.
Pantalon cu dungă permanentă, cămașă, cravată, pantofi, sacou, etc. și nu uita și de parfum.
Pa, pa.

| Sara2 a răspuns:

Ziua la cununie merge blugi si o camasa mai tinereasca, iar seara costum camasa sacou pantaloni cu dunga si cravata, parerea mea

| Konata a răspuns:

Un costum ar fi cel mai potrivit.

| IloveME a răspuns:

Intr-un costum elegant si pantofi de aceiasi culoare!
Trebuie sa fi elegand la astfel de evenimente, toata lumea o face, iar tu nu te poti prezenta in blugi sau trening laughing

Răspuns utilizator avertizat