| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am 1.49 inaltime si 39 km! Nu e normal nu-i asa?
VREAU SA MA INGRAS FOARTE REPEDE!
Ce-mi sugerati?
Funda

Răspuns Câştigător
| AgentulVIPPro a răspuns:

Pai mananca multa carne grasa si shaorma si de la mec! incearca sa mananci foarte des si mai putina apa! funda plss!

| AgentulVIPPro a răspuns (pentru AgentulVIPPro):

Mersi mult pentru funda! si ma bucur ca te-am ajutat

| Legiuitoarea a răspuns (pentru AgentulVIPPro):

Bună.
Bravo, ai învățat-o să mănânce foarte prost!
Are greutatea absolut normală pentru înălțimea sa, nu mai alerga aiurea după funde, ci oferă răspunsuri relevante.
Pa, pa.

| AgentulVIPPro a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Eu am mancat de la mecc si intr-o saptamana 3 kg! nu am zis de prost crede-ma!

| Legiuitoarea a răspuns (pentru AgentulVIPPro):

Bună.
Și mâncarea de la "mecc" este una sănătoasă?
Apreciază sănătatea, nu mâncarea de duzină!
Pa, pa.

16 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Pai...hee hee Eu in clasa a 5-a avam 1.65 si 40-45 kg laughing Mama ma tot enerva la culme ca sunt slaba, ca nu ma lasa la scoala cu jeans ca blah blah nu am la ce sa se uite baietii laughing pentru ca de asta sunt facuti jeansii (cica). Dar acum sunt in clasa a 9-a si am 1.70 si 65 kilograme, sunt finuta, slabuta (nici nu se vad aia 65 kg de pe mine laughing). Ai incredere! O sa te ingrasi!

| Simona a răspuns:

39 de km?! :-s Sincer vreau sa te cunosc laughing!

| acinorev a răspuns:

De unde stii ca nu-i normal?
Poate e bine sau mai putin bine. Intra pe http://armenamario.blogspot.com si vei gasi o aplicatie care iti arata daca esti sanatoasa ( in functie de inaltime si greutate).

| crytical a răspuns:

De ce sa te ingrasti? Teoretic esti perfecta avand in vede inaltimea varsta si kg.Crede-ma cand ai sa fii mai mare ai sa doresti sa slabesti.

Răspuns utilizator avertizat
| Renes a răspuns:

Nu manca prostiile alea de la Mac si Shaworma ca-ti strici organismul!
Nu esti prea slaba, esti cu 10 kg mai mica decat inaltimea, e bine!

| alinutzaap a răspuns:

Km? laughing sau kg? straight face

| Stephh a răspuns:

Mie mi se pare nomall..eu la 1.55 aveam atatwaiting

| iloveusa a răspuns:

Exceptand cei 39 de km ai tai, esti in crestere si nu prea ai cum sa te ingrasi happy. crede-ma, am incercat si eu dar nu merge.asa e metabolismul tau

| TheSecretGirl a răspuns:

Aceeasi problema am si eu...

| stiitorul a răspuns:

Cati any ai eu am reusit sa ma ingras brusc fara sa stiu si nu prea am mancat grasimi de la 34kg la 45kg si uite pe site asta sfaturi http://wamjelly.com.com/? ref=460065

| Ciuuf a răspuns (pentru stiitorul):

Am 13 ani.
CUM AI REUSIT?
daca raspunzi si ma ajuta funda