| Silvia1234 a întrebat:

Buna am 15 ani si imi doresc sa devin reprezentant la avon am rugat un alt reprezentant sa ma inscrie si mi-a cerut copia de buletin a mamei nu ma poate inscrie cu copia mea de buletin... URGENT dau funda persoanei care imi ofera mai multe raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| MadaSweet18 a răspuns:

Daca nu ai 18 ani nu iti poate face cu buletinul tau pentru ca nu au voie.

| Silvia1234 explică (pentru MadaSweet18):

Ok multumesc...

| MadaSweet18 a răspuns (pentru Silvia1234):

Cu placere.Mai vrei sa afli ceva?

| Silvia1234 explică (pentru MadaSweet18):

Da.-daca devin reprezentant si nu mai doresc sa continui pot renunta?
-cum dau comanada?
-si ce avantaje am?

| MadaSweet18 a răspuns (pentru Silvia1234):

Da poti sa renunti dar depinde ce contract iti fac (daca iti fac) sa il citesti bine ca poate sa-ti faca pe un anumit timp si trebuie sa respecti ce scrie acolo.
O sa-ti lase ei un nr de tel sa vorbesti cu cineva sau o adresa sa te duci acolo sa le dai comanda iar banii ii trimiti prin banca.
Avantajul este ca la o comanda mai mare o sa primesti mai multe produse gratis.