| dulcikata17 a întrebat:

am 15 ani si pot sa zic ca ma bucur de genele mele lungi,toata lumea imi zice daca le am false laughing nu, nu le am false, seman cu tata din fericire.Dar problema e ca sunt lasate in jos nu sunt curbate...ce mascara imi recomandati pentru accentuarea privirii si sa le pot curba? precizez ca doresc o mascara care sa nu mi le incarce ...va multumesc!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai gene lungi, nu ai nevoie de mascara, ai nevoie doar de un cleste de gene, care ti se intoarce in sus.

| anamariarot a răspuns:

Foloseste un clestisor si orice rimel, doar sa stergi peria bine de marginile recipientului ca sa nu iti incarci genele