| whealth a întrebat:

Am 17 ani, am acnee, dar acum nu mai am chiar atat de multe coșuri pe fata, acum de cateva zile ma mananca fata, dar doar seara si mi e foarte rosie cateodata si daca ma dau cu o crema sau ceva ma ustura sau arde fata, nu imi dau seama exact, imi puteti spune va rog ce as putea face?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce rutina ai mai exact?

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Du-te la dermatologie!

| Andreea11989 a răspuns:

Buna, iti recomand sa te duci la dermatolog, dar poti sa folosesti si acest produs ce calmeaza iritatiile, mult noroc! https://www.beautyoneshop.ro/......-2281.html