| LazyJohnny a întrebat:

Bunahappy. Am 17 ani si imi urasc pistrui, nu sunt multi, dar consider ca nu imi sta bine cu ei, vreau sa stiu parerea fetelor in special, cum vi se par ca arata la un baiat.

Răspuns Câştigător
| UnicornFlavored a răspuns:

happy. mie personal imi plac pistruiatii. va face sa aratati mai strengari.winking. daca ai parul mai scrut, lasa-l putin, dar nu prea mult sa creasca, in asa fel incat sa fie gen toate partile si o sa ai un look foarte dulce.

11 răspunsuri:
| MaraMărr a răspuns:

Si eu am pistrui si nu imi plac.Dar la baieti mi se par sexysmug.

| Xtadelo a răspuns:

Nu e nevoie sa ceri parerea fetelor laughing
Fata care te iubeste, te iubeste pentru ceea ce esti tu... nu cred ca o sa-i pese daca ai cativa pistruihee hee
Oricum... cativa pistrui nu iti umbresc frumuseateawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt baiat, dar eu zic ca arata bine. Nu conteaza, esti frumos si cu ei, si fara ei!

| LaNaibaa a răspuns:

Imi plac pistruiatii

| allynNa20 a răspuns:

Sunt fata. Pe mine nu ma deranjeaza pistruiila un baiat. Dupa parerea mea, sunt mai carismatici.happy

| Ardeuitecumarde a răspuns:

Eu zic să stai așa, indiferent că îți stă sau nu bine cu ei. De asemenea, poți arăta bine cu pistrui dacă știi să îți faci un stil al tău, de îmbrăcăminte, și de gândire. Dacă gândești în continuare negativ nu ajungi nicăieri. Stai așa, deoarece nu contează dacă ai pistrui sau nu. Ba chiar, dacă sunt puțini e din ce în ce mai bine.
Ai putea să îți lași părul să crească puțin cam până sub urechi. Mulți au acest gen fizic happy.

Paa!

| iulikutza14 a răspuns:

Mie una imi plac mult pistruiatii si chiar cred ca le sta bine dupa parerea si asociatia mea cred ca ai parul blond-roscat las-l intr-adevar sa creasca astfel incat cand il ai mai mare sa poti da din cap pentru a-l da la o parte iti da un look fresh si de "baiat rau"
sper ca te-am ajutat
funda?

| LazyJohnny explică (pentru iulikutza14):

Nu am parul nici blond nici roscat, sunt brunethee hee, ochi caprui, inalt, imi place forma fetei si cat despre lungimea parului, azi m-am tuns, putin mai scurt big grin

| freakazoid a răspuns (pentru LazyJohnny):

Vezi cator fete le plac pistruii? pacat ca nu si alora din preajma ta! Asa se intampla mereu laughing

| ralucaantohe a răspuns:

Oricine vrea arata bine cu pistrui...

| Dezbracatu a răspuns:

Nu Conteaza Cum Arati Pe Dinafara... Conteaza Cum Arati Pe Interior!