| georgiana03 a întrebat:

Buna am 20 de ani. Am incercat mai toate cremele si pastilele de care am auzit insa nu reusesc sa scap de cosuri.Imi puteti spune cu ce as putea sa le acopar?

Răspuns Câştigător
mlm
| mlm a răspuns:

Un tratament ieftin (10 RON) costa acum nu mai stiu exact cit costa: tinctura de propolis si mibazon (unguent pe care il gasiti numai la farmaciile veterinare laughing,acest tratament este recomandat o perioada de 10 zile apoi ai sa vezi cum tenul ti se curata,sau mai poti da cu un betisor de urechi inmuiat in acea bautura de bitter suedez,tamponezi usor de4-5 ori pe zi.

4 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Daca ai bani, iti recomand sedintele de peeling chimic si de tratament special pentru tenul cu probleme, cosuri, pori deschisi, pete samd. Cumnata mea este deja la a 4a sedinta din 6 si a vazut rezultatele. Te poti interesa la un cabinet, sunt foarte multe care au acest serviciu, o sedinta costa in jur de 150 ron, la 2 saptamani si vei vedea ca vei scapa de cosuri si vei capata incredere in tinehappy

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Georgiana exista o solutie pe care o folosesc si eu... UNGUENT ANTIMICOTIC...singura problema e ca il gasesti la farmaciile veterinaresadsadsadsi din acest motiv poate crezi ca sunt cam dusa dar functioneaza super. te dai seara inainte de culcare efectul il vezi dimineata cand te vei treziiwinking:*:*:*:*

| Vyio a răspuns:

Le poti acoperii cu fond de ten anti-imperfectiuni. Gasesti la Vichy, Avene si La Roche Posay. Sunt mai scumpe, dar in acelasi timp trateaza cosurile. Iti spun din experienta proprie.

| ilincamariusbogdan a răspuns:

Daca le acoperi le faci mai rau. Incearca sa faci ceva cu regimul tau alimentar, lasa-o mai moale cu dulciurile si carbogazoasele. La 20 de ani, cu furtuna hormonala nici nu este de mirat. Nu te supara, o vizita la medicul dermatolog nu iti face nimic rau, dimpotriva.