| Adrian_Ady_1999_1Nlc a întrebat:

Buna,am achizitionat de curand o geaca din piele marimea S si pare a fi pentru baieti, cu toate ca atunci cand o iau pe mine la solduri pare mai stramta, oare sa fie de fete geaca?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu de unde ai aparut, nazistule?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E posibil să fie și de fete. Era mai indicat să ne arâți și o poză cu geaca ca să ne putem da mai ușor seama.

| OoBunnyoO a răspuns:

Faptul ca este mai stramta la solduri nu spune nimic. Din contra, la fete soldurile sunt mai mari, deci probabil ca nu este de fete.

| Sexanonimus11 a răspuns:

Depinde in ce tara este facuta... Oricum sunt modele si midele difera. Exact ca la nr de la incaltari. Daca iti sta bine nu cinteaza daca e de fata sau de baiatlaughing) pana ca si eu port multe lucruri barbatesti. Deci daca e ok geaca...sa o porti sanatos