| Fattma a întrebat:

Bună,am aflat curând de un produs Color off care din cate am inteles iti sterge vopseaua din par si revii la culoarea cea de dinainte.Eu m-am decolorat si m-am vopsit blondă, cea mai mare prostie pe care am făcut-o de la un par până la fund am ajuns cu el pana la umeri si ca sa scap de acel blond m-am vopsit un roșcat închis. Mi-e frică dacă folosesc acest produs sa nu ajung la parul meu natural un șaten închis ci la blondul de dinainte.

Răspuns Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culoarea ta naturala nu mai exista pe portiunea unde a fost aplicat decolorantul pentru ca el distruge total pigmentul firului de par, iar vopseaua roscata decoloreaza intr-un procent foarte scazut, deci daca n-ai aplicat-o peste par decolorat o sa ai alta nuanta pe portiunea naturala.

| Fattma explică:

Mulțumesc frumos!

| anonim_4396 a răspuns:

Cu placere! happy Apropo, eu Colour B4 am folosit, tot ca sa scap de roscat.