| Daiana90 a întrebat:

am auzit de la niste colege ca exista un site in care cica daca iti pui poza iti face automat o frizura, cum ti-ar sta mai bine. ceva cu hairstyle dar nu stiu unde sa intru.am intrat si pe hairtyile.com si nu stiu unde sa ma bag sa imi pun poza sau cum sa fac sa mi-o modifice.imi puteti trimite si mie linkul si sa imi explicati cum se procedeaza?happy. mersi frumos:*:*

4 răspunsuri:
| Nimic special a răspuns:

Intra pe taaz! Fa-ti cont! Si merge sa-ti faci si freza. de toatehappy:X. E super site-ulstraight face

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Http://www.csid.ro/newlook/
intri aici si iti pui poza apoi te descurci tu ca e usor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.thehairstyler.com

Dai click pe Virtual Hairstyler.