| Lolly15 a întrebat:

Am avut parul tuns bob, dar scurt in spate lung in fata. Si eu, am prea mult volum si prea mult par. Nu am mai tuns din el deloc, si am varfurile cam despicate din cauza placii. L-am avut tuns cum am precizat mai sus, vara trecuta. Si acum am parul trecut pe umeri. As vrea sa il tund din nou, dar nu stiu cum.Am forma fetei ovala. Cum as putea sa ma tund acum, dar sa nu fie bob. Si sa pot scapa de acest volum. Multumesc.

2 răspunsuri:
| DeyutZZZa22 a răspuns:

Wow interesant, eu as da orice sa am volum la par si tu vrei sa scapi de elhee hee

| Lolly15 explică (pentru DeyutZZZa22):

Da... Stiu, dar pana la urma nu stiu ce si cum sa fac sa scap de el angry. #E super nasol... adica e prea infoiat. Are prea mult volum si ma enerveaza laughingPana la urma, ce mi-ai recomanda? + Ca am parul foarte des, si nu imi place, mor de cald. am avut si breton normal, la bob lung in fata si scurt in spate. Acum am bretonul pe o parte. Cum m-as putea tunde, ca sa scap de volum?sad. "Iti dau si tie volum daca ai nevoie :*laughing" Daca as si putea sad. Mersi :*