| monique69 a întrebat:

Am avut un cos mare si dupa ce l-am stors s-a luat pielea si e foarte rosie si ustura.Este bine daca dau cu baneocin pudra?

4 răspunsuri:
| Ovi83 a răspuns:

As recomanda un dezinfectant inainte (tinctura de iod e de preferat in locul spirtului sanitar). Apoi, orice cicatrizant: Baneocin, Cutaden.

| Fabiana214 a răspuns:

Da, e foarte bun. Ma dau cu Baneocin la toate ranile si chiar ajuta. Mama e asistenta medicala si mereu am o cutiuta de baneocin pudra in casa.

| ioana123I a răspuns:

Ajută, este bun!

| untameddiamond1 a răspuns:

Poti incerca si bepanthen