| RibbellaaInk a întrebat:

Buna am de ceva timp o perie rotativa care face niste bucle superbe si acu doua zile cand m-am facut cu ea scotea un fum si miroasea a fum, se intampla ceva daca continui sa ma fac cu el?

4 răspunsuri:
| SebastianoTM a răspuns:

Nu il mai folosi poti lua foc mai bine meri si cumperi altu decat sa risti te poti arde te poti curenta...

| Cipprik a răspuns:

Se poate intampla, in cel mai rau caz, sa te trezesti cu ea in flacari sau, cu parul ars. Deci sfatul meu ar fi sa iti cumperi alta.

| Ramona32141 a răspuns:

Se poate întâmpla, în cel mai rău caz după mine să te trezeşti cu ea în flăcări sau să păţeşti ceva sau să te trezeşti cu părul ars. Deci sfatul meu ar fi să iţi cumperi una nouă şi să o laşi pe asta. Dacă nu vrei să păţeşti ceva, nu? happy Ai grija ce faci, îţi urez o zi frumoasă :*

| Daria08 a răspuns:

Ori ia foc (peria)...ori iti arzi varfurile...mai bine o schimbi.