| Mihai1000 a întrebat:

Buna, am doua întrebari: De cate ori pot sa ma decolorez la par într-un an? Si a doua.
Dupa ce ma decolorez parul revine din nou la culoarea actuala?

3 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Legat de a doua întrebare.
După decolorare NU revine la culoarea naturală, decât până iti creste părul.

| Genevaaa a răspuns:

La prima intrebare nu stiu exact sa ti raspund, dar o data ce iti decolorezi parul ramane blond. Trebuie doar sa astepti sa iti creasca daca vrei sa il ai inapoi natural

| dmz123 a răspuns:

Ideal este sa nu te decolorezi de mai mult de 2-3 ori intr-un an pentru a nu deteriora firul de par. E bine sa folosesti produse de ingrijire dupa, sa iti pui masti de par pentru revitalizarea firului de par.
Parul nu mai revine la culoarea naturala. Doar tuns...