| Cristinuș24 a întrebat:

Am fost sa ma epilez pe picioare la un salon si doamna de acolo a folosit ceara de unica folosinta(un fel de aparat). Cand am ajuns acasa am vazut ca am fire de par ff scurte si am incercat sa le iau cu penseta dar nu am putut pe toate si nici nu am picioare catifelate, se simt aspre. E normal sa se intample asta? Sa schimb salonul?

3 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Mergi inapoi si faci scandal laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da te poti duce la alt salon
ceea ce spui tu se numeste lipsa de profesionalism

| AlexPatriciu a răspuns:

Poate nu a fost destul de încinsă ceara, cel mai bine schimba salonul