| Privatenumber a întrebat:

Buna, am incercat sa ma vopsesc blond, dar mi-au iesit radacinile portocalii. Daca revin la o culoare mai inchisa, se prinde vopseaua cum trebuie? Ce ma sfatuiti?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

E normal sa îți iasă portocaliu dacă tu ai pornit de la o culoare închisă. Poți sa te mai decolorezi o data, dar o sa-ti cam distrugă parul sau sa îl vopsești cu orice alta culoare vrei tu.

| alina2k18 a răspuns:

Da, se va prinde, ia o vopsea permanenta oricum, un saten inchis ca sa se prinda bine si dupa 3 spalari sa nu se duca in aramiu din ala naspa.
Bafta.