| Sabau_Alex_1997 a întrebat:

am luat niste blugi din stradivarius si imi sunt un pic cam stramti si as vrea sa-i schimb, ii pot schimba dupa o zi, mai am bonul si eticheta la ei, spunet-mi va rog daca imi pot fi returnati banii!?

Răspuns Câştigător
| madalina987654321 a răspuns:

Da.Poti sa-i returnezi.Ii ceri vanzatoarei sa tii schimbe.

| Sabau_Alex_1997 explică (pentru madalina987654321):

Trebuie sa-i schimb cu ceva din magazin sau imi returneaza banii?

| madalina987654321 a răspuns (pentru Sabau_Alex_1997):

Nu. Doar daca vrei.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

DA! Ii poti schimba.(banii nu cred ca o sa ti returneze) Poti cumpara si altceva de valoarea banilor.

| Laura0 a răspuns:

Nu stiu exact...dar poti incerca..depinde de magazin si vanzator.dar poti incerca