| Lavinia_Puie_1993 a întrebat:

Am magazin de haine si doresc sa cumpar haine en gross noi de dama. Daca ma puteti ajuta cu ceva numar de la furnizori en gross din dragon sau de altundeva..Multumesc

2 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Cum? deci tu ai un magazin fizic de haine platesti poate chirie pentru spatiul ala, ai angajati acolo, esti cu TOATE taxele la stat la zi si tu intrebi de unde sa cumperi haine en-gross? valeuuu

| PislaruDaniel a răspuns:

Va pot ajuta eu, muncesc la o companie Stock Spaniola si avem multimea de Branduri la preturi angro. contactati-ma.
Daniel Pislaru
Zadarov Stock Company
www.zadarovstock.com
Daniel@zadarovstock.com
+34 670310148