| bymeby a întrebat:

BUNA! Am mare nevoie de carte: Logica.Ghid de pregatire intensiva pentru bacalaureat.
https://www.librarie.co/......-nomina.AM cautat pe toate site. urile dar peste tot este stoc epuizat. Nu aveti cumva careva dintre voi cartea asta ca am mare nevoie de ea.

1 răspuns:
| Sandor12921 a răspuns:

Nu iti recomand sa dai bacalaureatul la logica, dar faci cum doresti, eu asa spun, pentru ca este o materie grea, cu care iti pierzi timpul si rabdarea, iar daca esti la un profil tehnic sau stiinte sociale si vrei la o facultate umanista nu se tine cont ca ai dat bacul la logica, geografie sau istorie, dar pentru mine, sincer sa fiu, la geografie e mult mai usor decat la logica sau istorie.