| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor in legatura cu parul. Mi se ingrasa foarte repede, in prima zi l-am spalat dupa doua zile e foarte uns. Imi si cade foarte mult si nici nu creste. Ce remedii naturiste, sau de orice fel ati folosit si au mers? Va rog sa ma ajutati, nu vreau sa ajung cheala laughing.
Mentionez ca stresul nu poate fi cauza ca nu e cazul, si cu placa nu imi mai intind parul de 4 luni. De atunci mi-am si tuns varfurile.
Multumesc! Funda.

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Încearcă sa îl speli mai rar, suna ciudat dar dacă îl speli in fiecare zi acesta mai rău se îngrășa.
Încearcă șamponul Ducray Anaphase.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca-ti recomandam, la fel de amuzant, ca tine, fiecare cate un sampon dedicat sau diverse uleiuri, toate se fac pe riscul si paguba ta. Ai nevoie de consultatii medicale, sa-ti verifice nivelul de hormoni, etc.