| Raluuuca89 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru fetelor! Mi-am cumparat o rochita pentru un eveniment si nu stiu ce sa-mi pun la gat sa mearga. Nu obisnuiesc sa port astfel de haine si de aceea nu ma pricep. Heeeelp!
Aici e rochita http://starshiners.ro/rochii/rochie-prettygirl-sublime-b lack
Funda!

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Din cele doua lantisoare carora le-ai pus link mie imi place primul.
Ca idee cred ca merge si ceva de genul http://www.crownfashion.ro/cumpara/lantisor-cu-medalion-promise-4457009

| Ralucagreen23 a răspuns:

Buna.
Iti poti pune un colier mai elegant.
Sau un lantisor de argint.
Dupa cum vad, rochita nu este atat de decoltata deci iti poti lua ceva mai scurt. (la gat)
La mana poti purta o bratara de argint, mai finuta.
Sau ceva cu perle. (perlele merg si la gat).
Nu trebuie ceva foarte spectaculos.
Ce e simplu e frumos. happy
Sper ca te-am ajutat.
Distreaza-te le eveniment.
Pa.

| Lix_Lixii_1978 a răspuns:

Pai:iti poti pune un lantisor de argint deoarece rochita este mai finuta.La mana nu mai este neaparat necesar. Sper ca te-am ajutat! Te pup :*