| Dobrogea a întrebat:

BUNA.
Am nevoie de idei vestimentare vă rog frumos.
Idei de ținută pentru mai multe tipuri de ocazii as vrea. De la casual până la elegant. Fără haine cu rupturi că nu îmi place din alea.
Fetelor cum va place să fie îmbrăcați băieții?
Și voi băieților ce site-uri folosiți că inspirație să știți cum sa îmbinați bine ținutele in orice ocazie?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă sunt cu rupturi, să le coși.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la magazin, probează, cumpără. Doar nu ești chior să nu-ți dai seama când ceva îți șade bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu mă iau după fashion mereu.Adaptez in funcție de ce am.
Port bluze colorate și pantaloni mai închiși sau colorați, mănuși cu plasă uneori sau alte mănuși trendy, teniși.Mai sport sau sexy, depinde de starea mea. Uneori apelez și la mai mult negru(un strop de goth).La locuri deosebite o rochie sau fustă cu cămașă(office).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pantofi cu toc mic sau mare...
Important e să te simți excelent cu ce te îmbraci.

| ella7emma a răspuns:

Pe pintrest găsești ținute frumoase si te poți inspira de acolo. mie imi place cand un baiat poarta pantaloni de trening(fara logo scris mare, sau chair deloc), tricouri nici foarte largi nici strămute de culori neutre, blugi simpli la fel nu largi nici skinny, hanorace si cam atat.
poarta ce iti place si in ce te simți bine, ca pana la urma asta e important.