| Karolina05 a întrebat:

Buna,am nevoie de sfatul vostru fetelor...pentru prima data vreau sa imi fac extensia genelor,, insa vreau sa stiu dupa ce cad genele false cad si alea naturale? Mai este vreun pericol cind iti faci aceasta extensie?

Răspuns Câştigător
| ladyalexan a răspuns:

Buna! Te asigur ca atunci cand vor cadea cele false nu vor cadea si cele naturale, mama prietenei mele poarta si sunt foarte frumoase...E ca si cum iti pui unghii false, atunci cand cad cele false, pe cele naturale nu le afecteaza, numai ca probabil o sa se rareasca.
Numai bine:*

1 răspuns:
| ilinc a răspuns:

Nu stai linistita nu o sa iti cada genele!
cand le vei da jos pur si simplu ele se dezlipesc si cad. nu trebuie sa iti faci griji