| Karamell_7827 a întrebat:

Am nevoie de sfaturi urgeeent! mai e o saptamana jumate si am banchet de clasa a8-a! Si inca nu mi-am luat rochie...insa nu stiu ce mi s.ar potrivi...sunt inalta si am picioarele subitiricrying! asa ca o rochie strimta nu mi s.ar potrivi. dar nu vreau nici prea larga. Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| ÐaÍÍÍa a răspuns:

Pai iti recomand una un pic mai larguta.nu foarte stramta!
Fara breteletongue
si culoarea...hmmm albastru deschistongue
funda?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| amc a răspuns:

Http://www.121.ro/images/poze3/(a_id=6877)img2.jpg
ultima,neagra e bestiala:x
http://i487.photobucket.com/albums/rr232/teenagerseyes/parte1rev.jpg
aia alba cu funda rosie.e draguta:x
sper ca ti-am fost de ajutor:*

| Anna04 a răspuns:

Cred ca ai putea lua una lunga(sa nu ti se vada picioarele) si de la mijlok in sus stramnta (sa-ti scoata in evidenta talia si... (.)(.) (daca intelegi rolling on the floor )