| pufix29 a întrebat:

Am nevoie urgenta de niste sfaturi luna viitoare pe 7 (iunie) am banchet si nu stiu ce rochie sa port. Sunt inalta si destul de slaba, sunt clasa a 8a.Sugestii!

3 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Http://starshiners.com/ro/nunta-banchet
Cât despre pantofi, dacă eşti foarte înaltă, ia-ţi nişte balerini, sau pantofi cu talpa ortopedică de 3-4 cm.

| eldiva a răspuns:

Iti recomandam siteul www.eldiva.ro Colectii noi in fiecare saptamana! NOU Rochii superbe de la CHANTTAL :*

| PufyRea a răspuns:

Pai daca esti destul de slaba poti purta orce...du-te la un magain special, te vor indruma cei de acolo!