| oceanfreshair a întrebat:

Am niste blugi de albastru inchis(culoare normala)si niste tenisi roz bombon...cu ce as putea sa asortez asta? ziceti orice k as avea de toatelaughinglaughingvoi doar dati idei! mersi mult:X:X:X

Răspuns Câştigător
| Mαdαliηα a răspuns:

Cum mas imbraca eu thinking pai o camasa lunga un albastru inchis normal camasa o las deschisa love struck si sub camasa un tricou negru xD... mas da cu oja combinata ori la o unghie roz si la una albastra ori la o mana roz si la o mana albasta [ cu oja m-am dat asa si iese chiar calumea love struck ] si cam atat :d... simplu si frumos. pentru mine happy

3 răspunsuri:
| mimi2000mimi a răspuns:

Eu zic ca ar merge cu un maieu alb si o jachetica

| oceanfreshair explică:

Am uitat sa mentionez ca aceasta tinuta este pentru scoala:Xlaughing

| mgvr a răspuns:

Bluza bombon