| mara569 a întrebat:

Buna! Am niște pete maronii la subrat si as vrea sa scap de ele pana în vara pentru a purta hainele dorite.As vrea sa îmi răspundă cineva care a avut si sa îmi spună cum a scăpat de ele

4 răspunsuri:
| Floridori a răspuns:

Exista solutii naturiste daca e vorba de pigmentarea pielii subratului in urma epilarii si folosirii deodorantului cu continut de Al.Ce varsta ai?

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Din nefericire nu se poate scăpa de ele. Cel puțin la mine devin din ce in ce mai mari si se înmulțesc la număr. Consulta un medic dermatolog. Eu am folosit remedii naturiste dar degeaba.

| romeo78 a răspuns:

Doar un medic dermatolog poate să te ajute, nu sfaturile de aici. Fiecare tratament este recomandat doar de către medic.

| JuliaMariJuliaMari99920 a răspuns:

Mergi la medic dacă ții la pielea ta și de acum folosește spf 50