| bubuu13 a întrebat:

.am o dilema..sambata trecuta m.am vopsit saten inchis ( cu wellaton)..si inainte eram roscata..si a iesit brunet si nu`mi place.dar nu vreau sa ma decolorez..fiindca o sa`mi ard si mai tare parul. m.am vopsit aseara cu o nuanta de blond cenusiu (de la palette)..si nu se vede deloc nici o difereta vreau sa scap cat mai repede de negru asta ingrozitor! oare vopsele syoss se prind pe brunet? voi ce idei aveti? big grinbig grin

1 răspuns:
| SweetDreams a răspuns:

Iti distrugi parul daca mai folosesti multe produse asa, unele peste altele.
Asta e acum, o sa te obisnuiesti cu el asa.
Mai asteapta sa se mai decoloreze si apoi vezi tu ce ii faci, te duci la un salon, ceva. happy