| 123456Anonim123456 a întrebat:

Am o geaca din nailon si am observat o pata neagra de mizerie(banuiesc ca este de la masina), am spalat-o in masina, dar si cu mana si tot nu am reusit sa scot pata. Ce sa folosesc si sa functioneze?

2 răspunsuri:
| superAndrei a răspuns:

Eu toate petele le scot cu Nufar. O solutie de curatare foarte buna! Recoman! Succes sa ai! happy

| Andreibbv19 a răspuns:

Cumpara solutie nufar, gasesti la Profi costa cam 15 lei. Sau daca pata este de ulei, incearca cu pur sau cu ceva de spalat vase.