| geoif a întrebat:

Am o intrebare cam stupida dar care ma macina de ceva timp:daca la 13 ani am 1, 64 m, ce inaltime voi avea la 18-19 ani? va rog raspundeti-milaughing.

Răspuns Câştigător
| Bubutita a răspuns:

Pai asta depinde de organismul tau.
Sunt care de la 13 cresc foarte mult dar sunt si care raman asa.
Esti perfecta pentru varsta ta ca si inaltime.
Vei ajunge cam la 1.70.
Dar se poate si mai mult si mai putin.:*

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nimeni nu știe.
În nădejdia asta, practică un sport de înălțime: baschet, volei, înot, handbal.
Pa, pa.

| Bubutita a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Nu are nevoie sa creasca.E perfecta asa.

| OnuOnulică a răspuns:

1.65

| diavolitadulce a răspuns:

Buna, depinde de organism. Daca ar fi sa imi dau cu parerea cred ca undeva la 1, 75 dar nu se stie niciodata happy

| MihaLove2002 a răspuns:

Nu se stie, asta trebuie tu sa stii, dar dupa parerea mea la 18 ani cred ca vei avea vreo...1, 89 cred, asta numai in cazul in care daca vei cresti repede.
Sper ca am fost si eu de ajutor! Fundita?happy

| BlackTear000 a răspuns:

Daca te dezvolti repede poti ajunge la 1'70 - 1'80...
Si eu am 13 si am 1'67... s pana la 18 ani... pot sa cresc muuuult laughing

Sper ca te'am ajutat happy FUNDA?