| Sonia137 a întrebat:

Am o întrebare! Ce aș putea face sa scap de vergeturile albe? Stiu ca ele nu dispar dar vreau sa nu se mai cunoască. Și aveți vreo idee cum aș putea scăpa și de celulită? Dacă știți ceva remedii de folosit acasă.

Răspuns Câştigător
| CarmenElenaa a răspuns:

Pentru celulita, doar cu masaj
Pentru diminuarea vergeturilor folosește Bio Oil de 2 ori pe zi, rezultatele se văd cam in 2 luni

3 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Nu scapi de ele decat cu operatie si iti zic asta doar pentru ca sunt o gramada de fraiere care cumpara tot felul de creme scumpe.

De celulita scapi la fel cum scapi si de restul grasimilor cu dieta si sport.

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Vergeturile sunt cicatrici, nu le poti diminua aspectul cu vreun remediu minune.
Iar celulita prin sport.

| Mihaella4356 a răspuns:

Cea mai bună metoda de a scăpa de celulită este sa te apuci de sport. laughing