| Andrey1994dey a întrebat:

Am o întrebare ce aş putea să port pe sub pantaloni când e frig, şi să fie confortabili?

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Colanti

| Andrey1994dey explică (pentru mona):

Mersi! Da din câte ştiu colanti sunt pentru fete!

| mona a răspuns (pentru Andrey1994dey):

Merg si la baieti, sunt si pentru baieti[ca niste izmene mai moderne]

| Andrey1994dey explică (pentru mona):

Ms! De sfat!

| Furculingură a răspuns:

Colanţi.

| Andrey1994dey explică (pentru Furculingură):

Ms! Da din câte ştiu colanţi sunt pentru fete, nuştiu dacă merg şi la băieţi!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrey1994dey):

rolling on the floor
Scuze, nu ţi-am mai citit numele.
Da, păi pare ciudat, dar doar tu vei ştii. Doar nu te dezbracă nimeni să vadă dacă ai colanţi sau nu.
Dacă te duceai la ora de sport îmbrăcat în colanţi era altceva.

| Laura927 a răspuns:

La magazinele sport se gasesc colanti special pentru baieti, sunt ca si un dress mai degraba sunt grosi.
Sunt special facuti pentru baieti, gasesti cu totul( cu soseta inclusa sau fara soseta).
Fetele au colanti diferiti fata de aia!

| BlueViP a răspuns:

Izmele sau colanti.

| Smillee a răspuns:

Buna eu cind e frig afara port strampi brosi big grin

| Andrey1994dey explică (pentru Smillee):

Da da la băieţi nuştiu dacă merg!

| Andrey1994dey explică:

Mersi de sfat! Da colanti nu-s de fete?