| Patrecea a întrebat:

Am o intrebare.
Cum pot sa scap de parul ala mic de pe frunte?
Pare ca si cum as avea breton, am avut mai demult breton, dar acum mi-a crescut si am un fel de puf.
Cum pot sa scap de el?

Răspuns Câştigător
| nesdfs a răspuns:

Te pot ajuta spunand in felul urmator. utilizati o cana de apa clocotita cu o lingurita de soda dupa cauta un tampon de bumbac ceea ce il vei umezi in solutia creata de mai sus care ti-am spus-o o poti aplica in zona dorita peste noapte.

Mai este o solutie poti folosi ceara sau rasina speciala o zi buna

| Patrecea explică (pentru nesdfs):

Multumesc ❤

| Bula a răspuns (pentru nesdfs):

Cu solutia de soda isi va distruge pielea de pe frunte, iar urma se va vedea tot restul vietii!

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

NU da cu nimic peste frunte!
Daca dai cu soda asa cum a dat "laudatul" tau @nesdfs, atunci vei ramane cu urma pe piele tot restul vietii!
Cu cat tai sau depilezi mai des, cu atat firele se vor intari, ingrosa si vor fi mai vizibile!
Cel mai bine este sa lasi asa, iar daca cresc fire foarte vizibile de la distanta, DOAR atunci le tai cu foarfeca sau le scoti cate unul cu penseta.

| Eugen80 a răspuns:

Benzi de ceara!

| Drengaandrei a răspuns:

Cu benzi de ceara