| Diana99624 a întrebat:

Buna,
Am o intrebare in special pentru doamne.As dori sa imi recomandati saloane de epilare definitiva care sa ofere servicii foarte bune, pentru zona fetei, in special barbie si perciuni. Au aparut foarte multe, insa nu stiu umde sa merg ca sa am si rezultate bune. Va multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Am eu in centru bun cu cosmeticience faine in Maquarie Shopping Centre, dar trebuie sa ajungi la Sydney pentru asta.

| haileewatson a răspuns:

Nomasvello

| DamocRobert a răspuns:

Uite o idee aici, Perfection Beauty Club!
https://perfectionbeautyclub.ro