| Ghhffthvv a întrebat:

Bună, am o întrebare legata de oja semipermanenta. Am încercat mai multe firme de oja semipermanenta, am pregătit cum trebuie unghia înainte, cu produsele necesare, am tăiat cuticula cum trebuie, dar oja nu rezista, efectiv se dezlipeste de pe unghie. De ce s-ar putea întâmpla asta? Pot sa rezolv asta, e vreun leac, vreun remediu sau tratament?

3 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Intra pe grupul acesta de Facebook si intrebi acolo : https://www.facebook.com/groups/722288965250506/

| Ghhffthvv explică (pentru Sophieka):

Mulțumesc frumos! ????