| Grati_Copilu_1992 a întrebat:

Am o intrebare mai banala dar care nu imi da pace de 2 anii...sa incep cu inceputul:cum doi ani in timp se o asteptam pe sora mea sa iasa de la practica(spital) eu asteptan'do in sala de asteptare, a aparut o fata cu dureri de cap ..am observat un trening foarte frumos, pe care il purta..nu stiu daca era de baiat sau de fata, pur si simplu in acele monete nu am stat sa ma uit la scrisurile depe bluzon si nici la cel depe pantaloni...
Vreau sa intreb. aveti idee ce maca de trening este acela cu scrisul gen pe rotund ca o o expresie trista si era format din hanorac fara fermoar si pantaloni cu putin tur! iertati-mi lunga explicatie.dar caut de 2 ani treningul acesta si nu am dat de el, poate voi ma puteti ajuta! Va multumesc!

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Habar nu am ce trening ar fi putut sa aiba acea fata dar poate era adus din alta tara

| Bondarel99 a răspuns:

Nu stii nici macar ce culoare sau din ce material era facut?

| Grati_Copilu_1992 explică (pentru Bondarel99):

Nu ma pricel la materiale dar eu cred ca era de firma treningul acelei domnisoare, era material ca cel al hanoracelor...

| Bondarel99 a răspuns (pentru Grati_Copilu_1992):

Nu poti sa imi dai un link din calculatorul tau, mai bine incarca o poza daca ai pe facebook sau alt site sau cauta una pe net si da-mi link-ul de acolo.Am cautat pe google in toate limbile, pe ebay si amazon dar sunt sute de modele de treninguri si nu ai dat prea multe detalii...

| Grati_Copilu_1992 explică (pentru Bondarel99):

Http://www.okazii.ro/......a126749887
e gen asa dar numai ca nu era nike. avea un scris mare pe pieptul bluzonului si acelasi scris il avea si in fata la pantaloni...

| Grati_Copilu_1992 explică (pentru Bondarel99):

Nu cred ca o sa gasesti ceva, eu caut de 2 ani..si nici un rezultat.

| GabyG a răspuns:

Am vazut acum 2 zile o masina cu 4 roti. Ai idee ce marca e? Cam asa suna intrebarea ta

| niggaplease69 a răspuns (pentru GabyG):

banuiesc ca era condusa de un om cu maini laughing

| Boss_Anca_1990 a răspuns:

Ai dreptate, e cam banal sa intrebi de un trening...eu nu am vazut asa ceva dar iti recomand sa cauti in mal; l la constanta sau la mall in Bucuresti, e cel mai probabil sa-l gasesti acolowinking

| Grati_Copilu_1992 explică (pentru Boss_Anca_1990):

Nu locuiesc in Bucuresti nici in constanta, am si specificat mai sus ca este o intrebare mai banala.dar jur mi-a ramas in minte acel trening si incerc de 2 ani sa il gasesc.dar fara niciun rezultat!

| Grati_Copilu_1992 explică:

File:///C:/Users/Ionut/Desktop/dfdfds.jpg
Cam asa arata numai ca acel trening era mov inchis ..si acolo unde sunt acele lii negre era scrisul la acel trening.