| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am o intrebare serioasa pentru fetele frumoase, ce adidasi va plac cel mai mult sa vedeti in picioarele unui baiat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar vezi că întrebarea nu era pentru tine, băiatul a specificat clar

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fetele vor bani nu adidasii tai, banii tăi le fac fericite nu adidașii.

| InVisible99 a răspuns:

Ce iti place tie, ca daca iti alegi lucruri doar de dragul altora pari un papa lapte

| Violleta2022 a răspuns:

Prefer sa vad pantofi de piele, nu adidasi, nu tenisi!

| Catrice a răspuns:

Neapărat de firma, auriți, cu 100 diamante.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adidasi poa sa poarte orice prost.
Important e felul tau de a fi, Nu cred ca se uita femeile la adidasi, dar ar fi important sa fie curati, si sa arati ingrijit.
Sa se vada ca ai grija de tine.

| Alexxiax98 a răspuns:

Gucci cu serpi din cristale!

| uanna29 a răspuns:

laughingmai nou important e ce are in picioare băiatul?
Cel puțin pe mine ma intereseaza sa Văd dacă poartă ceva în cap și dacă are suflet, ca nu îți oferă nimic adidașii din picioarehappy

| anonim_4396 explică (pentru uanna29):

"dacă are suflet"
Ai grija ce scrii ca inebuneste un user laughing

| uanna29 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am înțeles la ce bați apropo.

| uanna29 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mulțumesc mult, dar eu mă consider destul de frumoasălaughing dacă te iei dupa o poză pusa acum 5 ani nu e treaba mealaughing

| anonim_4396 explică (pentru uanna29):

Am luat funda deci nu-i doar părerea mea

| uanna29 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, deoarece și el a văzut o poză cu un copil de 10 anilaughing
Și oricum toate suntem frumoase în felul nostru, ai de capul meu de judecata pe care o au unii.

| anonim_4396 explică (pentru uanna29):

Dar vezi că întrebarea nu era pentru tine, băiatul a specificat clar

| eduardmihai24 a răspuns:

Modelul asta e genial https://bit.ly/2GDyioi