| Deliaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Buna! Am o intrebare si sper ca ma puteti ajuta.

Caut un spray sau o solutie (solida, pasta sau cum o fi) pentru colorarea parului. Nu stiu daca ati observat sau nu, dar Delia, Andra si alte vedete folosesc un produs de acest gen pentru acoperirea golurilor din par, sa aiba un efect uniform la nivel cu fruntea. Sper ca ma fac inteleasa.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Sunt pline magazinele cu vopsele pentru par.
Daca tu intrebi asta, nu cred ca esti la varsta cand ai nevoie de asa ceva.

| Deliaaaaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru Iote):

Esti foarte simpatica. Sau simpatic. Eu intrebam daca este vreo solutie speciala fata de spray-urile clasice.

| cool4me a răspuns:

Da e o pudra colorada aia. Gasesti si sampon uscat colorat si poti face chiar si cu un far dr culoarea parului tau. Cred ca are si la dm, ii zice pudra textorizanta de volum si ia culoarea parului tau.