| Arianna141 a întrebat:

Buna
Am o intrebare, vreau sa fac o comanda pe pull& bear insa dupa ce completez casutele corespunzatoare si finalizez comanda imi cere un ID si nu stiu la ce se refera, stie cineva?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate trebuie sa te inscrii la ei pe site, tu plătesti cu cardul? Cel mai bine daca au numar de telefon pe site sunai si intreaba i, ce este de facut si ce ID vor.

| Violleta2022 a răspuns:

ID este Cardul de Identitate (buletinul), fetita!

| Lioana a răspuns:

Trebuie să-ți faci cont pe site ca să poți finaliza comanda. ID-ul e numele de utilizator.