| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema! Am facut un dvd cu poze si muzica si cand il bag il laptop sa copiez de pe el nu il citeste! Ce pot sa fac? Va rog spuneti-mi o solutie pentru ca doar acolo am acele poze si am mare nevoie de ele! Multumesc si dau funda.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai calculator incearca pe el... funda?

| delia5609 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am doar laptop! am incercat in 2 laptopuri Acer si Packard Bell.Ce pot face?

| AlexandruRares a răspuns:

E posibil ca laptopul sa aiba doar CD-ROM in cazul asta nu are cum sa citeasca DVD-uri
Baga-l intr-un pc care sa aiba DVD-RW si apoi iti iei pozele pe stick